چمن مصنوعی

چمن مصنوعی در واقع همان محصول پادری می باشد که ظاهری هم چون چمن دارد و  دارای ماهیت خشن تری است . با تغییر رنگ کاملاً شبیه به چمن‌ های طبیعی می شود ، که دارای مزایای زیادی است . این چمن متراکم تر ، مقاوم تر و نیازمند نگهداری بسیار کمتری است و مشکل رشد تخم چمن در زمین‌ های غیر حاصل خیز را نیز حل کرده‌ است . چمن مصنوعی در مناطقی به کار می‌رود که امکانات لازم برای رشد چمن‌ های طبیعی فراهم نیست و یا این که نگهداری آن به نحو مطلوب، غیرممکن یا مشکل می باشد .

در پارک ها ، مهد کودک ها ، مدارس و … معمولاً از چمن مصنوعی به عنوان پوشش زمین بازی استفاده می شود تا محیطی امن تر برای بازی کودکان فراهم گردد.

هم چنین در بالکن ، پاسیو ، گلخانه و بهار خواب – خیلی از خانواده ها مایل هستند در قسمتی از منزل خود دارای فضای سبزی باشند که ساعتی از روز را در آن مکان آرامش بخش گذرانده و به تمدد اعصاب مشغول شوند ، از آن جایی که امکان کاشت چمن طبیعی داخل منزل میسر نیست، بهترین انتخاب برای این قسمت ها چمن مصنوعی است .

چمن مصنوعی دارای رنگ ها، انواع و ارتفاع مختلفی است و شما می توانید بنا به استفاده خود مناسب ترین و زیبا ترین نوع آن را انتخاب نمایید .

نیاز به آبیاری ندارد، همانطور که می دانید در خلال بحران آب جهانی که همه ما با آن روبرو هستیم ابن گزینه یکی از مهمترین مزایای چمن مصنوعی نسبت به چمن طبیعی به شمار می آید، از بحران آب هم که چشم پوشی کنیم، آبیاری چمن روزانه نیازمند صرف وقت زیادی است.

نیازی به کود ندارد و این امر موجب می شود از نفوذ مواد شیمیایی و سمی به سفره های آب زیرزمینی جلوگیری به عمل آید.

نیازی به کاشت و کوتاه کردن نیز ندارد.

طول عمر چمن مصنوعی با توجه به کاربردی که به آن داده شده متفاوت است. عمر مفید چمن مصنوعی در کاربردهای ورزشی تقریبا 10 سال می باشد البته این طول عمر بسته به نوع استفاده و رسیدگی به آن دارای نوسان نیز می باشد. چمن­ هایی که در کاربرد تزئینی و داخلی ( منزل) استفاده می­شوند نیازی به تعمیر و نگهداری با ماشین آلات و پرسنل تخصصی ندارد از همین رو هیچگاه این محصول خراب نخواهد شد و سر آخر انقدر در خانه‌تان می‌ماند که از آن خسته شوید.

پادری آلومینیومی
پادری آلومینیومی
پادری آلومینیومی
پادری آلومینیومی
پادری آلومینیومی
پادری آلومینیومی
پادری آلومینیومی
پادری آلومینیومی
?>