محافظ ستون ( گارد کرنر ) گلمت

شرکت مدیران کار گلچین (گلمت) با سابفه ای بالغ بر 5 سال در زمینه تولید و ارایه انواع تجهیزات مدرن ساختمانی و تجهیزات ایمنی پارکینگی از قبیل انواع محافظ ستون پارکینگی ، محافظ ستون لاستیکی ، ترمز پله ، انواع پادری و کفپوش آلومینیومی ، گارد کرنل ، کار استاپ و…. آماده همکاری با کلیه ادارات ، ارگان ها و سازمان های دولتی و خصوصی می باشد .

محافظ ستون ( گارد کرنر ) گلمت چیست؟

محافظ ستون یا گارد کرنل گلمت از جنس پلاستیک فشرده به ارتفاع 90 سانت می باشد که با نصب آن در کنج ستون ها و لبه های تیز علاوه بر زیبایی باعث جلوگیری از ضربه خورن و مالیدگی بدته خودرو به ستون های پارکیگ می گردد . این محافظ های ستون دارای وزن سبکی می باشند و آن هم به دلیل مشبک بودنشان هست . بین لایه هایاین محافظ های ستون فضایی خالی وجود دارد ، که باعث نرم تر شدن آن ها و هم چنین باعث ضربه گیری بالای آن شده است .

محافظ ستون ( گارد کرنر ) گلمت خرابی و تنش را در هنگام پارک به صفر می رساند .
این محصول دارای طراحی بی نقص بوده و به دلیل وجود نوارهای شب رنگ دید راننده را نیز در شب آسان می کند .

محافظ ستون ( گارد کرنر ) گلمت زیبایی و نظم را  به فضای پارکینگ می بخشد .
هم چنین از محافظ های ستون گلمت می توان در کنج های تیز مدارس ، مهد کودک ها و مراکز آموزشی و درمانی نیز استفاده کرد .

عرض محافظ ستون ( گارد کرنر ) گلمت 75 میلی متر  و طول آن 100 سانتی متر می باشد . هم چنین دو شیار عمیق جهت نصب شبرنگ بر روی این محافظ ستون ها طراحی و تعبیه شده است .

نحوه ی نصب محافظ ستون ( گارد کرنر ) گلمت به گونه ای است که با چسب مخصوصی که پشت کار تعبیه شده است به محل مورد نظر چسبیده و فیکس می شود .

?>