کار استاپ (متوقف کننده خودرو )

کار استاپ (متوقف کننده خودرو ) محصولی است که بانصب آن در محل پارک خودرو ( پارکینگ ) از برخورد ماشین با دیوار روبرو و یا ماشین روبروی کاملا جلوگیری می شود . کار استاپ هم چنین تعیین کننده محل پارک خودرو ها در پارکینگ ساختمان ها و پارکینگ های عمومی می باشد .

شرکت مدیران کار گلچین (GOLMAT) تولید کننده انواع تتجهیزات پارکینگی می باشد ، که کار استاپ (متوقف کننده خودرو ) یک نمونه از این محصولات است . کار استاپ یا همان متوقف کننده ی خودرو ی گلمت با کیفیت بالا طراحی و ساخته شده و از مشکلاتی که داخل پارکینگ های خصوصی یا عمومی پیش می آید جلوگیری کرده و هم چنین زیبایی و نظم خاصی را پارکینگ می بخشد .

جنس رویه ی این محصول پی وی سی سخت به همراه نوار شب رنگ بوده و در سایز های بزرگ و کوچک مورد استفاده ی شما قرار می گیرد .
تمایز این محصول نسبت به محصولات مشابه خود در جنس آن است . این مدل با جنس تمام لاستیک تولید شده ، دلیل استفاده از جنس لاستیک بجای سایر مواد دوام بالای لاستیک در تغییرات دما است ، به طوری که در دمای -40 درجه و در دمای +80 درجه تغییری در حالت آن به وجود نمی آیید .

کار استاپ یا همان متوقف کننده های خودرو توسط پیچ بر روی زمین نصب می شود ، به این صورت که ابتدا دو سوراخ در زمین تعبیه شده و سپس با پیچ و رول پلاک محصول در زمین محار می شود .

کار استاپ
کار استاپ
کار استاپ
کار استاپ
?>